Apie mus

Valstybės įmonės „Šiaulių regiono keliai“ prižiūrimų kelių teritorija apima šiaurinę Lietuvos centro dalį ir ribojasi su Latvija. Įmonė prižiūri ir eksploatuoja 13 % Lietuvos valstybinių kelių, t.y. 2786 km. Magistralinių kelių Šiaulių regione yra 219 km, krašto kelių 603 km ir rajoninių kelių 1964 km. Šiuos kelius žiemą vasarą rūpestingai prižiūri Akmenės, Joniškio, Kelmės, Pakruojo, Radviliškio, Šiaulių kelių tarnybų kelininkai.

Šiaulių apskrities kelių tinklas kasmet tobulėja – nutiesiami nauji aplinkkeliai, rekonstruojami kelių ruožai. Tačiau svarbu kelius ne tik nutiesti bei rekonstruoti, bet ir ištisus metus tinkamai prižiūrėti, o esant reikalui remontuoti. Šį atsakingą darbą atlieka valstybės įmonės „Šiaulių regiono keliai“ kelininkai.

Mūsų įmonės pagrindinė veikla yra valstybinių kelių, tiltų, viadukų, kitų kelio statinių priežiūra ir remontas. Šiaulių regiono kelininkai naudoja pažangiausias kelių tiesimo, taisymo ir priežiūros technologijas, dirba su šiuolaikinėmis moderniausiomis kelių tiesimo ir priežiūros mašinomis.

Ištisus metus rūpestingai prižiūrime ne tik svarbiausius per Šiaulių regioną nutiestus kelius, kurie nuolat modernėja ir jais važiuoja vis didėjantys transporto srautai, bet ir viso regiono kelius. Tai pagerina mūsų regione ekologinę situaciją, kelių būklę, didina eismo saugumą. Mūsų įmonės daugiau kaip 344 kelininkų kolektyvas, atsakingai ir nuoširdžiai dirbdamas, savo kelius prižiūri taip, kad jie būtų saugūs ir patogūs visiems eismo dalyviams įvairiais metų laikais. Malonių kelionių Šiaulių regiono keliais!

 
VĮ „Šiaulių regiono keliai“ direktorius 
Piotras BAKANOVAS

Nuo ištakų iki dabarties (PDF)

Kitoks požiūris į kelių infrastruktūros priežiūrą (PDF)